سوالات متداول

میزان شهریه هر دوره با توجه به نوع کلاس، ساعات کار عملی و تئوری متفاوت میباشد و پس ازانتخاب نوع دوره از طریق مراجعه حضوری و یا هماهنگی با مسئول آکادمی بن کافی نسبت به واریزی مبلغ شهریه اقدام میفرمائید ( پرداخت آنلاین میسر نمیباشد) .

1.کپی کارت ملی

2.یک قطعه عکس

3. پرداخت مبلغ شهریه به بانک یا از طریق دستگاه کارت خوان در محل آکادمی

4. تکمیل وامضا فرم تقاضای ثبت نام.

مطابق قوانین و مقررات مؤسسه، آن دسته از هنرجویانی که با ورود به آدرس تلگرام و اینستاگرام مجموعه اقدام به  عضویت نموده اند تا 5% از تخفیف بهره مند می شوند.

تلاش این مؤسسه همواره در جهت بکارگیری شایسته ترین مدرسان و نیروها بوده است. موسسه به امکانات بروز و  کافی تجهیز شده و بهترین ابزار و سیستم های آموزشی جهت تسهیل آموزش به کار گرفته شده است. در صورت تلاش و جدیت هنرجویان، موفقیت و یادگیری آنها تضمین شده است.

در صورت قبولی و گذراندن دوره ها، هنرجویان مدرک پایان دوره دریافت خواهند کرد.

آخرین تجهیزات، مواد اولیه و مصرفی  مرتبط با حوزه های مختلف آموزشی بار گرم، بار سرد، رستری و ... و همچنین وسایل و تجهیزات کمک آموزشی از قبیل LED  و OVERHEAD  و LAPTOP

تجربه نشان داده است که هنرجویان  فعال و موفق در آکادمی بن کافی  موفق تر از دیگر افراد در اشتغال  بوده اند. از طرفی علاقه به یادگیری و از طرف دیگر فضا،  تجهیزات پیشرفته و اساتید آشنا به آخرین دست آوردهای روز میتواند کمک شایانی جهت ایجاد اشتعال علاقه مندان باشد.

اولویت موسسه برنامه ریزی جهت برگزاری کلاس های گروهی می باشد. ولی در بسیاری از موارد که هنرجویان بنا به عللی از جمله ضیق وقت، نیاز به کلاسهای خصوصی داشته باشند، مجموعه بن کافی با کمال میل نسب به همکاری اقدام خواهد نمود.

مجموعه بن کافی به منظور تشویق و ترغیب هنرجویان به تلاش هرچه بیشتر، درصد تخفیفی را جهت شرکت ایشان در دوره های آتی مجموعه آموزشی بن کافی در نظر گرفته که با توجه به کلاسهای مختلف، متفاوت میباشد.

هنرجویان با مراجعه به سایت Boncoffeeacademy.com و وارد کردن نام کاربری و گذرواژه می تواند وارد صفحه شخصی خود شده و سپس از ثبت نام دوره مورد نظر خود را انتخاب نموده و از نوار مقابل آن گزینه ثبت نام را انتخاب نمایند. ضمن مطالعه قوانین موسسه، ثبت نام را انجام داده و سپس بصورت حضوری نسبت به پرداخت هزینه کلاس اقدام نماید.

کلیه اساتید موسسه با گذراندن دورهای حرفه ای و تجربیات گرانقدر برگزیده می شوند و در طول هر ترم بازبینی های متعدد از طریق سرگروههای مربوطه صورت می گیرد از این رو کلیه اساتید مجموعه از سطح استاندارد تدریس بالای کیفی برخوردار می باشند ..

هنرجویان در صورت فراموشی رمز عبور می بایست از قسمت "Forgot your password" جهت دریافت رمز عبور جدید، با وارد کردن کد ملی خود در قسمت کد کاربری و شماره همراه ثبت شده در سیستم اقدام نمایند.

هنرجویان محترم می توانند از طریق ایمیل مجموعه به آدرس boncoffee.academy@gmail.com ،  قسمت ارتباط با ما در سایت موسسه و همچنین تماس با دفتر مرکزی ما را در جریان انتقادات و پیشنهادات خود بگذارند.

با توجه به متد منحصر بفرد مجموعه که آموزش توامان بخشهای  تئوری و عملی می باشد، در هر سنی میتوانید بهترین بهره ممکن را از حضور در دوره ها به دست آورد.